czw: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (27.09): niehandlowa en

Walentynkowe spotkanie z gwiazdami TikToka w Atrium Copernicus

Data dodania: 31 stycznia 2020

Nadchodzą Walentynki! 14 lutego Atrium Copernicus zaplanowało niecodzienne wydarzenie
– spotkanie z popularnymi TikTokerami – Marysią Jeleniewską i Filipem Zabielskim. Idole nastolatków opowiedzą o tajnikach dobrego TikToka i bezpieczeństwie w sieci oraz chętnie udzielą odpowiedzi na pytania. Marysia i Filip rozegrają bitwę na walentynkowego TikToka na scenie. Ponadto goście wręczą nagrody trzem laureatom konkursu przeprowadzonego w mediach społecznościowych. Zwycięzcy najbardziej kreatywnych nagrań otrzymają aparaty Instax SQUARE
SQ6.

 

TikTok to obecnie najpopularniejsza na świecie wśród nastolatków i młodzieży aplikacja mobilna, którą w 150 krajach pobrano już ponad miliard razy. W Polsce do najbardziej rozpoznawalnych użytkowników tej platformy, tzw. TikTokerów, należą Marysia Jeleniewska i Filip Zabielski.

 

Na spotkanie z ulubionymi gwiazdami TikToka Atrium Copernicus zaprasza w piątek, 14 lutego. Tego dnia uczestnicy zabawy mają okazję spotkać się z idolami nastolatków i młodzieży, którzy będą odpowiadać na pytania swoich followersów. Opowiedzą również
o tym, jak stworzyć ciekawego, chętnie wyświetlanego TIkToka i poruszą ważny temat, dotyczący zagrożeń w sieci i zasad bezpieczeństwa. Jedną z atrakcji programu będzie zaaranżowana bitwa na TikToki między Marysią a Filipem, którzy na oczach widowni stworzą walentynkowy materiał. Na koniec spotkania fani będą mogli wykonać pamiątkowe wspólne zdjęcia ze swoimi ulubieńcami i zdobyć ich autografy.

 

– Z okazji Walentynek zachęcamy wszystkich sympatyków twórczości TikTokerów – Marysi i Filipa – do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu. Będzie to okazja do spotkania z popularnymi influencerami i zadania im pytań, związanych m.in. z ich pasjami oraz działalnością rozwijaną na platformie TikTok. Dla uczestników przewidzieliśmy wiele atrakcji, a jedną z nich jest możliwość udziału w walentynkowym konkursie oraz wygrania wspaniałej nagrodymówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

 

Zaplanowane na 14 lutego spotkanie z popularnymi TikTokerami w Atrium Copernicus odbędzie się w godz. 16.00-21.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej szczegółów na temat eventu oraz oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-copernicus.pl.