sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (09.08): niehandlowa en

Targi edukacyjne

Data dodania: 23 lipca 2020

Wybór właściwej szkoły bywa trudny. Wielu młodych ludzi stoi przed dylematem, na jaki kierunek kształcenia się zdecydować albo jaki wybrać zawód. Z myślą o obecnych i przyszłych uczniach oraz studentach w Atrium Copernicus odbędą się Targi Edukacyjne, podczas których zainteresowani będą mogli zapoznać się z różnymi możliwościami rozwoju i kształcenia. W dniach 7 i 8 sierpnia swoje oferty przedstawią renomowane szkoły i uczelnie

 

Targi Edukacyjne skierowane są do rodziców z dziećmi, a także młodzieży z Torunia oraz województwa kujawsko-pomorskiego. Podczas wydarzenia, 7 i 8 sierpnia, uczestnicy będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą kształcenia w wielu szkołach oraz zadać ich przedstawicielom indywidualnie pytania, które z pewnością pomogą w dokonaniu właściwego wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej lub zawodowej.

 

Przyszłym kandydatom swoje propozycje przedstawią następujące instytucje, m.in.:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Wyższa Szkoła Gospodarki, Wyższa Szkoła Bankowa, TEB Edukacja, Technikum Kolejowe, CKG Team, Centrum Edukacji Dorosłych, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu; SKK, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa, Bydgoska Szkoła Wyższa, Akademia Morska ze Szczecina, Politechnika Koszalińska, Zespół Edukacyjny BLOK.

 

Odbywające się w Atrium Copernicus targi to możliwość zapoznania się w jednym miejscu z wieloma propozycjami edukacyjnymi z różnych szkół i uczelni. Dla młodych osób wchodzących w dorosłe życie, zdobywanie wiedzy i doskonalenie umiejętności są niezwykle ważne. To również inwestycja w siebie. Dlatego też zachęcamy uczniów oraz studentów do odwiedzenia stoisk targowych, na których będą mieli okazję spośród różnych ofert wybrać tę najbardziej interesującą i atrakcyjną dla siebie.

 

Targi Edukacyjne odbędą się na placu rotundy Atrium Copernicus, 7 sierpnia w godzinach 12:00-19:00 oraz 8 sierpnia w godzinach 10:00-17:00.