Razem

“Wspólnie” to inicjatywa, której celem jest wsparcie oraz integracja lokalnej społeczności, oraz wspólne tworzenie przyjaznego środowiska dla rozwoju. 

Klienci są w centrum uwagi oraz stanowią priorytet działań. Zapraszamy społeczność do udziału w programie, który sprawia, że stajemy się pierwszym wyborem na zakupy, posiłki i spędzanie czasu wolnego, zarówno po pracy, jak i w domu. Lojalność i zaufanie klientów stanowią motywację do dostarczania nowych doświadczeń przez cały rok. 

Priorytet to dbałość o środowisko, społeczność oraz wspieranie lokalnej przedsiębiorczości. Wspólnie z lokalnymi firmami oraz instytucjami twórcy dążą do promowania działań zgodnych z zasadami ESG, opartymi na czterech fundamentalnych filarach. 

Zapoznaj się poniżej z dotychczasowymi inicjatywami w ramach programu „Wspólnie”. 

Celem jest zrozumienie potrzeb oraz oczekiwań klientów i społeczności. Twórcy programu wierzą, że trwałe i zrównoważone relacje są osiągane poprzez zrozumienie zachowań klientów, które poznają dzięki aktywnemu słuchaniu ich opinii oraz tworzeniu spersonalizowanych rozwiązań. 

Jeśli widzisz możliwość współpracy, nie wahaj się skontaktować. Program jest otwarty na różnorodne propozycje i pomysły, które zostaną dopracowane i wdrożone. 

Kompleksowy program zaangażowania społeczności i najemców został zrodzony z wiary, że wzmocnienie społeczności przynosi korzyści zarówno biznesowi, jak i społeczeństwu.