pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

EM rekrutuje! Praca!

W związku z rozwojem sieci sprzedaży, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
▪Asystent Sprzedaży – Doradca Klienta

Miejsce pracy:
▪Toruń C.H. Copernicus
▪ul. Żółkiewskiego 15

Opis stanowiska:
Obsługa i sprzedaż będzie realizowana przy zachowaniu wymogów, standardów i kultury obsługi, zgodnych z obowiązującymi zasadami, opisanymi w procedurach pracy butików.

Wymagania:
▪ umiejętność komunikacji w kontaktach z Klientem,
▪entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
▪samodzielność i dobra organizacja pracy,
▪dbanie o asortyment i ekspozycje sklepu.

Oferujemy:
▪możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
▪motywacyjny system wynagrodzeń (premia dla najlepszych pracowników i od utargu po przekroczeniu progu budżetowego,),
▪całkowicie elastyczny grafik z możliwością dopasowania do Twoich codziennych zajęć
▪możliwość podjęcia pracy w wymiarze 1/2 etatu

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Zgłoszenia prosimy kierować pod adres modarbyd@wp.pl