ul. Żółkiewskiego 15, 87-100 Toruń

pt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.01): niehandlowa

en

Nowe Studio Planowania Ikea

Data dodania: 1 grudnia 2021

Już od dziś klienci Atrium Copernicus mają możliwość skorzystania z usług wykwalifikowanych projektantów, którzy pomogą w zaplanowaniu skrojonej na miarę naszych potrzeb kuchni, spersonalizowanej garderoby czy funkcjonalnego systemu przechowywania.

 

W IKEA rozumiemy, że zaprojektowanie kuchni lub szafy nie zawsze jest łatwe. Projektanci z chęcią będą pomagać w tym zadaniu i zaplanują rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Jednym z nich są meble modułowe IKEA, które dają wiele możliwości kombinacji i zestawień. Pracownicy Studia pomogą w ich wyborze, doradzą, co najlepiej sprawdzi się w danej przestrzeni oraz podzielą się swoją wiedzą.

 

Studio Planowania zostało zaprojektowane przez IKEA w taki sposób, by wygodnie oraz z zachowaniem wszelkich środków ostrożności przeprowadzić rozmowę z klientem.

 

Usługa jest kompleksowa, ponieważ pomoc dotyczy także potrzebnych dodatkowych świadczeń, w tym zamówienia transportu do domu lub najbliższego Punktu Odbioru (Toruń, ul. Forteczna 13). Po wygenerowaniu zamówienia płatność odbywać się będzie za pośrednictwem linka, który zostanie wysłany na urządzenie klienta (komputer lub smartfon).

 

Więcej informacji znajdą Państwo na IKEA.pl/studiotorun

 

  • pon - sob: 09:00 - 21:00,
    nie: 10:00 - 20:00
  • Dom i multimedia

Lokalizacja najemcy

Legenda

Bankomat
Schody ruchome
Winda
Toaleta
Toaleta dla niepełnosprawnych
Pokój rodzica z dzieckiem
Infopunkt
Wifi
Wypożyczalnia wózków dla dzieci
Poidła dla psów
Stacja naprawcza dla rowerów
Stojaki rowerowe
Szatnia
Kącik zabaw