wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (25.10): niehandlowa en

NIE BĄDŹ PLASTIK!

Data dodania: 14 listopada 2019

Atrium Copernicus dołącza do kampanii NIE BĄDŹ PLASTIK, mającej na celu edukację poprzez zwiększenie świadomości zagrożeń płynących z użytkowania plastikowych opakowań generowanych w centrum.

 

Akcja proekologiczna wpisuje się w strategie biznesu odpowiedzialnego społecznie. Chcemy pokazać, że korzystanie z jednorazowych plastikowych elementów, takich jak słomki, torebki foliowe czy wieczka, wcale nie jest konieczne!

 

Szanowny Kliencie! Taka niewielka zmiana w zwyczajach może mieć ogromne znaczenie dla środowiska! Nie sposób nie zauważyć katastrofalnego oddziaływania plastiku na otaczającą nas rzeczywistość – każdego dnia tony tego surowca trafiają do lasów, mórz i powietrza! Stanowi to realne zagrożenie dla ludzi oraz wielu gatunków zwierząt. Jesteśmy pełni nadziei, że WŁAŚNIE TY będziesz wspierał Nas w tych działaniach.

Mamy pełną świadomość, że przy obecnym stylu życia często to otaczająca Nas rzeczywistość wymusza określone zachowania.  Wynika to w znacznej mierze z ograniczonej dostępności alternatywnych i bezpiecznych dla środowiska opakowań.

Wierzymy, że pierwszy krok w kierunku lepszego jutra możesz postawić właśnie TY! Świadome i odpowiedzialne korzystanie z opakowań stanowi fundament Naszych założeń.

 

Spróbujmy RAZEM sprawić, żeby picie bez słomek i wieczek STAŁO SIĘ MODNE!