fri: 09:00 - 21:00; next sunday (24.11): trading day pl

Zadbaj o zdrowie z Atrium Copernicus!

News date: 8 June 2019

Potrzebujesz masażu? A może chcesz się dowiedzieć, jak udzielać pierwszej pomocy lub właściwie dbać o zęby? Już w najbliższy piątek, 14 czerwca, w Atrium Copernicus odbędą się pokazy i warsztaty profilaktyczne, przygotowane przez Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu. Tego dnia warto pomyśleć o sobie i zatroszczyć się o zdrowie swoje oraz całej rodziny.

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu, na co dzień kształcące przyszłych specjalistów medycznych w różnych dziedzinach, tym razem zaprezentuje swoją ofertę w nietypowym dla siebie miejscu – galerii handlowej.

14 czerwca klienci Atrium Copernicus, w ramach popołudniowego relaksu, będą mogli skorzystać z masażu twarzy, dłoni oraz karku, który wykonają nauczyciele i uczniowie toruńskiej szkoły. Z myślą o dzieciach i dorosłych higienistki stomatologiczne przeprowadzą konsultacje w zakresie profesjonalnej higieny jamy ustnej. Zaplanowano również indywidualne warsztaty z zakresu pierwszej pomocy oraz samobadania piersi i jądra. Każdy uczestnik będzie miał możliwość przećwiczenia zdobytych umiejętności na fantomach oraz silikonowych modelach.

Akcja „Zadbaj o zdrowie” odbędzie się 14 czerwca 2019 (w piątek) w godzinach 15:00-19:00.