wed: 09:00 - 21:00; next sunday (22.09): non-trading day pl

Salon sukien ślubnych Goka

News date: 8 June 2019

Jesteś fanką programu „Salon sukien ślubnych Goka”? Szukasz inspiracji i wymarzonego stroju na ten wyjątkowy dzień? Potrzebujesz rady doświadczonych stylistów? A może po prostu chcesz wypić kawę i skorzystać z usług sztabu naszych specjalistów ślubnych? Już od czerwca telewizja TLC rusza w Polskę z wyjątkowym autobusem!

Gok Wan potrafi znaleźć drogę do serca każdej kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny brytyjski stylista ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że jego podopieczne od razu czują się wyjątkowo. W każdy wtorek o 21.30 w TLC można oglądać jego nowy polski program „Salon sukien ślubnych Goka”, w którym pomaga przyszłym pannom młodym wybrać jedyną i wymarzoną kreację.

Zainteresowanych udziałem w programie było tak dużo, że telewizja TLC postanowiła wyjść im naprzeciw i wyruszyć w Polskę wyjątkowym ślubnym autobusem. Każda przyszła panna młoda będzie mogła skorzystać z usług ekspertów! Na miejscu będzie czekać na Was fryzjer, makijażystka, manicurzystka oraz ekspert z salonu sukien ślubnych.

Do Torunia, na parking przed Atrium Copernicus, zawitamy w piątek 14 czerwca w godz. 12:00 – 18:00. Wstęp wolny!

https://www.tlcpolska.pl/salon-sukien-slubnych-goka-rusza-w-polske,290370,n.html