sun: 10:00 - 20:00; next sunday (18.04):non-trading day pl

Eobuwie.pl w Atrium Copernicus

News date: 11 December 2019

Takiego sklepu w Toruniu jeszcze nie było! Eobuwie.pl otwiera pierwszy w mieście, ogromny, wyposażony w nowoczesną technologię salon w Atrium Copernicus. Otwarcie zaplanowano na 12 grudnia, a w weekend, 13-15 grudnia, odbędzie się specjalny event z okazji startu działalności sklepu.

 

Nowoczesny salon o powierzchni 730 mkw. zaoferuje starannie wyselekcjonowane obuwie najlepszych krajowych i zagranicznych marek. Lokal będzie wyposażony w specjalne tablety i zapewni bezpłatną usługę esize.me, która – na podstawie skanu 3D stóp – rekomenduje właściwie dopasowane do nich buty. Wszystko to bez konieczności przymierzania!

 

– Eobuwie.pl zaprezentuje w Atrium Copernicus sprawdzony koncept sklepu stacjonarnego. W nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni Klienci zyskają dostęp do szerokiej oferty – od eleganckich butów dla kobiet i mężczyzn, przez obuwie dziecięce, sportowe po torebki i akcesoria. Sklep będzie się wyróżniał przede wszystkim nowoczesnym wyposażeniem i zaoferuje usługę – esize.me. Jestem przekonana, że taka odsłona salonu spotka się z dużym uznaniem klientów odwiedzających nasze centrum – mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

 

Eobuwie to obecnie jeden z największych w Polsce sklepów specjalizujących się w sprzedaży obuwia i akcesoriów. Sieć, istniejąca na rynku ponad 20 lat, oferuje starannie wyselekcjonowane produkty najlepszych krajowych i zagranicznych marek. Asortyment sklepów eobuwie.pl nieustannie jest wzbogacany o kolejne ekskluzywne marki.

Uroczyste otwarcie salonu uświetni DJ, konferansjer i hostessy, które przywitają pierwszych klientów szampanem i balonami. Podczas eventu nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami oraz innych atrakcji dla odwiedzających.

  • mon - sat: 09:00 - 21:00,
    sun: 10:00 - 20:00
  • 572776102
  • Shoes and leather accessories

Tenant location

Map info

Cash mashine
Escalator
Elevator
Toilet
Toilet for disabled
Baby care room
Info point
Wifi
rental of vehicles / prams for children
Feeders for dogs
Repair station for bicycles
Bicycle stands
Cloakroom
Kidsplay