ul. Żółkiewskiego 15, 87-100 Toruń

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (03.07): niehandlowa

English Українська

 

Dzień Matki

 
Otaczają nas opieką, pokazują i tłumaczą świat i wkładają ogrom pracy w proces wychowania. O kim mowa? Oczywiście o kochających, wspierających i jedynych w swoim rodzaju matkach. Ich trud i miłość niezaprzeczalnie warto doceniać każdego dnia, ale 26 maja mamy wyjątkową okazję by obdarować nasze Mamy miłym upominkiem i pokazać naszą wdzięczność i uczucia. Z pewnością ucieszy je nawet najskromniejszy upominek albo własnoręcznie wykonany bukiet czy kartka z życzeniami, jeśli jednak mamy ochotę dołączyć do tego prezent i poszukujemy inspiracji – ten przewodnik będzie idealną propozycją dla wszystkich dzieci ( w tym tych dorosłych) Stworzyliśmy dla Was kilka kategorii – w tym prezenty praktyczne, do domu, oddziałujące na zmysły ale także te z działu modowego czy beauty.
 

Do domu

Kącik Beauty

Coś praktycznego

 
 
Przy wyborze upominku warto przeanalizować tryb życia naszych mam, wziąć pod uwagę jakie lubią aktywności oraz czego potrzebują. Dobrym tropem jest też zadanie sobie pytania z czego by się ucieszyły, a może same zakup takiej rzeczy odkładają na później. Sprawmy im radość płytą z ulubioną muzyką, dobrą książką albo biletami do kina czy teatru – na seans lub spektakl możecie bowiem wybrać się wspólnie. Bez względu na to, co wybierzecie – mama doceni Wasz gest, pamięć i czas, który spędzicie razem w dniu jej święta.
 

 

Dzień Dziecka

 
Od tych najmłodszych, przez nastolatki, aż do tych dorosłych – wszyscy obchodzimy swoje święto 1 czerwca. Upominek z okazji Dnia Dziecka zapewne każdemu z nas sprawi ogrom radości, jednak jeśli jesteśmy w tej ostatniej grupie wiekowej to być może zostaniemy również obdarowującymi własne pociechy. Odwieczne pyta-nie brzmi – co wybrać aby ucieszyć prezentem nasze ukochane brzdące? Uniwersalną wskazówką, która przepro-wadzi nas przez proces decyzyjny jest dobór upominku nie tylko do wieku, ale i osobowości czy zainteresowań. Przyjrzyjmy się bacznie naszym pociechom lub podpytajmy rodziców dzieci, którym chcemy sprawić niespo-dziankę co lubią ich maluchy – może jest to aktywność ruchowa? Zwróćmy uwagę jakie bajki lub książeczki je interesują, a także jakie kolory kochają. Taka wiedza zdecydowanie ułatwi zakup drobnostki, która może wywo-łać ogrom uśmiechu nie tylko wśród najmłodszych.
 

Skok do świata elektroniki i zabawy

Ubrania i dodatki

Mówią o nas

Świetne rzeczy można kupić
A Mądry
A Mądry
09:07 27 Jun 22
CARRY. Chyba jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów w galerii. Każdy, bez względu na rozmiar i gust modowy, znajdzie coś fajnego dla siebie. Można wyszukać bardzo oryginalnie uszyte sukienki czy bluzki. Panowie również wychodzą stąd usatysfakcjonowani, bo spore zakupy w jednym sklepie to jest to, o co im chodzi. Kupują i wychodzą bardzo zadowoleni. Obsługa bardzo pomocna i miła. Z przyjemnością robi się tu zakupy.
Baka 58
Baka 58
18:19 26 Jun 22
Zakupy zawsze udane 🙂
NATALIA
NATALIA
19:26 24 Jun 22
Galeria przegenialnie zorganizowana. Nigdy nie sprawiało mi problemu stworzenie schematu danego budynku, jednak z tym miałem problem w dobrym sensie. Wszystko jest tak rozmieszczone, że człowiek naprawdę z przyjemnością może się zatracić w zakupach! A co najważniejsze - są czyste łazienki. W ogóle w całym lokalu jest czysto i schludnie.
N prachtig winkelcentrum,ook hier in Torun
Willem A van Kooten
Willem A van Kooten
18:05 22 Jun 22
Galeria fajnym miejscem do zrobienia tygodniu rodzinnych zakupów
Krzysztof Kuczyński
Krzysztof Kuczyński
10:02 21 Jun 22
Kupiłem rower naprawdę polecam serwis extra
Bartas Wegner
Bartas Wegner
20:36 18 Jun 22
Zawsze szybko można zrobić zakupy.
Mariusz BROZDOWSKI
Mariusz BROZDOWSKI
20:52 16 Jun 22
Najlepsza galeria, tylko dużo trzeba się nachodzić, ale i tak lepsza niż Plaza. Brak mi tylko C&A, Zary i New Yorker
Marlena Chełczyńska
Marlena Chełczyńska
18:48 15 Jun 22
Porównując do innych galerii nie za duża,ale fajna ,dzieciom się podoba szczególnie salonik gier....obsługa tam przemiła, polecam zajrzeć....zabawa gwarantowana🙂
Honorata Lorek
Honorata Lorek
06:38 15 Jun 22
Spore centrum handlowe położone w centrum torunia do którego warto przyjechać. Miła obsługa, łatwy dojazd, spory parking (nadziemny i podziemny) i duży wybór sklepów takich jak:-auchan-empik-smyk-dechatlon-half price-ccc-rossmann-mc donaldI wiele innych.Zawsze jak jadę do torunia to wchodzę tutaj na spore zakupy.
Sylwia Leszczyńska
Sylwia Leszczyńska
19:15 13 Jun 22
Świetne miejsce na zakupy
Viking
Viking
18:17 11 Jun 22
Wszystko co potrzebne pod jednym dachem. Dobry parking.
Krzysztof Kmiecikowski
Krzysztof Kmiecikowski
17:09 10 Jun 22
No cóż copernicus,wiele sklepów i jeszcze więcej artykułów.
crafcik 23
crafcik 23
16:48 09 Jun 22
No fajne zakupy I dla domu i weekendu, jest co wybierać.
Thomas Adrowski
Thomas Adrowski
12:34 09 Jun 22
Jeden z lepszych centrów handlowych w Toruniu
Felix Hakman
Felix Hakman
10:40 06 Jun 22
In this shopping centre can to buy good clothing. I recommend this shop center 👍
Юля Гуцол
Юля Гуцол
18:29 05 Jun 22
Coś dla ducha i coś dla ciała
Jerzy Tysler
Jerzy Tysler
19:18 02 Jun 22
Już w tym rejonie nie mieszkam od 4 lat.
Andrzej Truskowski
Andrzej Truskowski
18:30 01 Jun 22
Jest to mój ulubiony sklep ze względu na jego usytuowanie, czystość i różnorodność sklepów. Można w nim otrzymać wszystko co zaplanuje się do kupienia ale tez można wypić kawę i porozmawiać w umówionym towarzystwie.Jednym słowem spełnia każde potrzeby klienta.Myślę że każdy kto odwiedzi to miejsce wyjdzie zadowolony. Polecam.
Bożena Koseda
Bożena Koseda
18:38 31 May 22
js_loader