ul. Żółkiewskiego 15, 87-100 Toruń

sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (22.05): niehandlowa

English Українська

Dzień dziecka ze Strażakiem Samem i Bobem Budowniczym

Data dodania: 13 maja 2022

Dzień Dziecka to ulubione święto wszystkich dzieci, które w naszym centrum będziemy świętować cały tydzień! W dniach 28 maja – 4 czerwca do wspólnej zabawy zaprasza Bob Budowniczy wraz z ekipą i dzielny Strażak Sam.

Obok wielu aktywności skierowanych do najmłodszych, na uczestników czeka specjalne wyzwanie, w którym będą mogły wziąć udział całe rodziny. W zaaranżowanych strefach, ulokowanych na terenie galerii, znajdą się przedmioty budowlane, które trzeba będzie zmierzyć, a wyniki spisać na specjalnej karcie. Uczestnicy, którzy poprawnie rozwiążą zadanie, otrzymają atrakcyjne nagrody, niespodzianki. Co jeszcze czeka na małych gości Atrium Copernicus?

 

Ekipa Boba Budowniczego zaprasza do wspólnej zabawy!

Bob Budowniczy nigdy nie jest sam, a teraz mali mieszkańcy Torunia będą mogli dołączyć do jego ekipy. Jak to zrobić? Wystarczy wziąć udział w zabawach przygotowanych specjalnie dla nich:

  • Warsztat Boba, to miejsce, w którym można poznać wszystkie narzędzia służące na co dzień do napraw i pracy w warsztacie;
  • Stanowisko budowlane kącik małych budowniczych.
  • Wyścigi koparek, podczas których najmłodsi muszą wybudować budynek w wyznaczonym terminie;
  • Stanowisko fotograficzne, na którym, po ciężkiej pracy i ukończonych zadaniach, czas na chwilę relaksu. To tutaj Bob Budowniczy chętnie zapozuje z najmłodszymi do pamiątkowych zdjęć.

 

Podejmij strażackie wyzwania!

To nie koniec atrakcji! Znany i uwielbiany przez dzieci dzielny Strażak Sam i jego przyjaciele również pojawią się w Atrium Copernicus. Bohater będzie zarażał swoją życzliwością oraz odwagą najmłodszych mieszkańców Torunia. Aby uatrakcyjnić im świętowanie Dnia Dziecka przygotował dla nich wiele zabaw:

  • Akcja gaszenia pożaru z bohaterem– każdy z nas powinien znać na pamięć numery ratunkowe. Dzięki tej umiejętności można uratować swoje lub czyjeś życie. W tym zadaniu najmłodsi nauczą się, jak je wykorzystywać w życiu;
  • Strażacki tor wyścigowy– strażak musi być szybki i pewny siebie, aby pokonywać przeszkody podczas akcji ratunkowych. Najmłodsi będą mogli poczuć się jak ich ulubiony bohater, wcielić się w rolę kierowcy wozu strażackiego i pospieszyć na pomoc potrzebującym;
  • Akademia Małego Strażaka– przed najmłodszymi wyzwanie, w którym będą musieli wykazać się pełnym skupieniem i dużą spostrzegawczością. Zadanie będzie polegało na uporządkowaniu elementów wozu strażackiego w odpowiednich miejscach, tak by wszystko sprawnie działało.

Na spotkanie z ulubionymi bohaterami zapraszamy w dniach 28 maja – 4 czerwca, od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-19.00, natomiast w soboty w godz. 11.00-19.00.

Udział w akcji jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do rodzinnej zabawy!