sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (09.08): niehandlowa en

Cruising Toruń w Atrium Copernicus!

Data dodania: 22 lipca 2020

Już w sobotę 1 sierpnia do Torunia zjadą z całej Polski zagorzali fani dwóch kółek i pasjonaci wyjątkowych jednośladów, którzy wezmą udział w Ogólnopolskim Zlocie Custom Bike. Jednym z przystanków ekipy Cruising Toruń jest Atrium Copernicus. To tutaj 1 sierpnia, mieszkańcy oraz miłośnicy custom bike’ów będą mieli okazję zobaczyć niesamowite rowery własnej produkcji oraz spotkać się z ich konstruktorami.

 

„Cruising Toruń” to cykliczne spotkanie środowiska custom cruiser, organizowane już po raz piąty. Tegoroczny Ogólnopolski Zlot Custom Bike “Cruising Toruń” odbywa się w dniach 31 lipca-2 sierpnia, a towarzyszyć mu będzie wiele ciekawych atrakcji.

 

Ważnym wydarzeniem jest zlot miłośników oryginalnych rowerów wraz z prezentacją ręcznie wykonanych jednośladów, które odbędą się 1 sierpnia o godz. 12:00 na parkingu CH Atrium Copernicus, od strony ulicy Żółkiewskiego. Tego dnia fani rowerów cruiser, custom, stretch-cruiser będą mogli nie tylko podziwiać efekty bogatej wyobraźni twórców, ale również z nimi porozmawiać lub zrobić sobie zdjęcie.

 

W sobotę, podczas drugiego dnia rowerowego eventu, zapraszamy zarówno gości centrum handlowego, jak i wszystkich fanów oryginalnych jednośladów na pokaz wyjątkowych i własnoręcznie skonstruowanych rowerów. „Cruising Toruń” to dla miłośników dwóch kółek emocjonujące wydarzenie roku, a dla mieszkańców oraz turystów przebywających w tym czasie w Toruniu, niebywała okazja do podziwiania wyjątkowych rowerów i fantazji ich konstruktorów.