Galeria:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Auchan:
pon - pt: 08:00 - 22:00; sob: 07:00 - 22:00; nie: 09:00 - 21:00
Fabryka Formy:
pon - pt: 6:30 - 22.30; sob - nie: 8:00 - 20:00
Aktualności

Wielkanocna kolekcja DUKA

Wielkanocna kolekcja DUKA

W tym roku dekoracje wielkanocne utrzymane są przede wszystkim w słodkich, pastelowych barwach, eleganckim  złocie  oraz  kolorze  roku  2019,  którym  niewątpliwie  jest  koral. Propozycją marki DUKA jest stół wielkanocny utrzymany w klimacie cukierni w stylu retro, któremu towarzyszy charakterystyczny, graficzny motyw królika.

Tradycyjna babka to w wielu domach nieodłączny element świąt Wielkiejnocy. DUKA, za sprawą form do pieczenia GODIS,  nada  klasycznym  wypiekom  nowoczesnego  stylu.  Aluminiowe  formy  szybko i równomiernie rozprowadzają ciepło, a dzięki dwuwarstwowej powłoce non-stick można zapomnieć o przywieraniu. Niebanalny design oraz różne kształty – korony, spirali, róży i lilii – z pewnością zostaną zauważone.

Niepowtarzalne dekoracje świąteczne to jedna z domen marki DUKA. W kolekcji GODIS MODERN kuszą m.in. króliki i pisanki w wielu różnych wariantach, a także linia złotych i biało-złotych świec. Ceramiczne dekoracje  wielkanocne  są  nakrapiane  złotem  oraz  wzorem  przypominającym  materiały  lastryko, a  także  w  pełni  brokatowe  oraz  złote.  Serię  GODIS MODERN  uzupełniają  ozdoby  z  naturalnych materiałów  –  drewniane,  geometryczne  konie  Dala  i  zające,  a  także,  dodatkowo  pokryte  wełną, szare oraz kremowe owce.

Kolekcja GODIS  CUKIERNIA  stawia  przede  wszystkim  na  pastelowe,  słodkie  barwy.  Nawiązuje do słodyczy, które Szwedzi tak uwielbiają, oraz klimatu cukierni z dawnych lat. Różowe i żółte pisanki towarzyszą turkusowym i różowym zającom. Ozdoby są białe i kolorowe, pełne szczegółów i uproszczone, matowe oraz o błyszczącym wykończeniu… jest w czym wybierać! Dodatkowo w ofercie są zawieszki, patery dekoracyjne oraz piękne stroiki, które można położyć na stół lub zawiesić. Jest słodko i radośnie!

Zapraszamy!

Data dodania: 28 marca 2019

Gdzie?

DUKA

pon - sob: 9:00 - 21:00
nie: 10:00 - 21:00

882436532

Branża: Dom i multimedia

Jak trafić do sklepu?

Piętro: