Galeria:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Auchan:
pon - pt: 08:00 - 22:00; sob: 07:00 - 22:00; nie: 09:00 - 21:00
Fabryka Formy:
pon - pt: 6:30 - 22.30; sob - nie: 8:00 - 20:00
Aktualności

WE ARE ALL COLLABORATORS – Levi’s na festiwalach

WE ARE ALL COLLABORATORS – Levi’s na festiwalach

Muzyka i dżins idą w parze.Tego lata Levi’s® ponownie zaprasza do świata festiwalowej customizacji, jednak tym razem każdy może zakasać rękawy i customizować swój denim wedle hasła WE ARE ALL COLABORATORS. Ci którzy wybierają się na festiwale Tauron Nowa Muzyka lub Open’er będą mogli odwiedzić Levi’sa w specjalnej strefie co-creation lab, zabrać swoje ubrania z metką Levi’s® i stworzyć festiwalową kreację.

Każdego dnia festiwalu odbywać się będą warsztaty prowadzone przez artystów. Fani Levi’sa na festiwalu Tauron będą mieli okazję spotkać się z Forinem i Barrakuz, natomiast z uczestnikami Open’era spotkają się: Zulu Kuki, Gaba Hair, Ewelina Gralak, Gregor Gonsior.
Dla tych, którzy pragną jeszcze szybszego efektu dostępna będzie strefa Tailor Master, gdzie metodą termodruku goście będą mogli samodzielnie zaprojektować układankę z dostępnych liter, kształtów i kolorów i nanieść ją na dowolną część garderoby.

Festiwalowicze, którzy cenią sobie samodzielność w działaniu, będą mieli możliwość personalizować swoje ubrania i korzystać z naszej strefy przez cały czas trwania festiwalu. Do ich dyspozycji będzie dwóch Tailor Masterów oraz dwoje wolontariuszy.  Jedyne co jest potrzebne, aby uczestniczyć w warsztatach to ubranie z metką Levi’s.

Oferowane opcje customizacji to:
Dekonstrukcja
Patchwork
Naszywki, łaty
Naszywanie lampasów, taśm z pomponami, frędzlami, cekinami
Wycieranie, postarzanie papierem ściernym, strzępienie końców
Ozdabianie perłami, dżetami
Nabijanie ćwieków
Malowanie farbą
Dekoracja brokatem
Wykorzystanie agrafek, metalowych oczek

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: Tauron Nowa Muzyka oraz Open’er Festival

WE ARE ALL COLLABORATORS-Levi’s® na festiwalach

 

Data dodania: 18 czerwca 2018