Galeria:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Auchan:
pon - pt: 08:00 - 22:00; sob: 07:00 - 22:00; nie: 09:00 - 21:00
Fabryka Formy:
pon - pt: 6:30 - 22.30; sob - nie: 8:00 - 20:00
Oferta pracy

EM rekrutuje! Asystent Sprzedaży – Doradca Klienta

Dodano: 7 czerwca 2018

W związku z rozwojem sieci sprzedaży, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Sprzedaży – Doradca Klienta

Punkt sprzedaży galanterii męskiej (szeroka gama dodatków dla eleganckiego mężczyzny)

Miejsce pracy:

Żółkiewskiego 15
87-100 Toruń

Centrum Handlowe Atrium Copernicus

Opis stanowiska:

Obsługa i sprzedaż będzie realizowana przy zachowaniu wymogów, standardów i kultury obsługi, zgodnych z obowiązującymi zasadami, opisanymi w procedurach pracy butików.

Wymagania:

▪ umiejętność komunikacji w kontaktach z Klientem,

▪entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

▪samodzielność i dobra organizacja pracy,

▪dbanie o asortyment i ekspozycje sklepu.

Oferujemy:

▪możliwości rozwoju zawodowego i awansu,

▪motywacyjny system wynagrodzeń (premia od utargu po przekroczeniu progu budżetowego,),

▪elastyczny grafik z możliwością dopasowania do Twoich codziennych zajęć

▪stałe zatrudnienie

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Zgłoszenia prosimy kierować pod adres modarbyd@wp.pl