Galeria:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Auchan:
pon - sob: 08:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Fabryka Formy:
pon - pt: 6:30 - 22.30; sob - nie: 8:00 - 20:00
Aktualności

Smerfy: poszukiwacze przygód

Smerfy: poszukiwacze przygód

Zapraszamy na wyjątkową imprezę łączącą zabawę, sztukę i edukację

SMERFY: POSZUKIWACZE PRZYGÓD

dwudniowa smerfastyczna impreza dla dzieci 02-03.06.2017

Smerfy zaproszą nas do swojej zaczarowanej, pełnej magii wioski.

W PROGRAMIE

    • Wyjątkowe show z udziałem Smerfów. Na wielkiej scenie profesjonalni aktorzy przedstawią „Magiczną przygodę Smerfów”, historię inspirowaną perypetiami naszych ukochanych niebieskich bohaterów. Na dzieci czeka multimedialne przedstawienie z piosenkami, efektami wizualnymi, wspólną interaktywną zabawą (w tym z możliwością pojawienia się na scenie), ale przede wszystkim mnóstwo zabawy i śmiechu.
    • Każdy mały uczestnik będzie miał szansę wyruszyć w pełną przygód wyprawę do Wielkiej Zaginionej Smerfowej Wioski (zaaranżowanej w przestrzeni Centrum Handlowego), w której dzieci będą miały okazję zdobywać różne sprawności, korzystać z atrakcji multimedialnych, a także spróbować Smerfnych Smakołyków. Po zdobyciu pięciu sprawności dzieci otrzymają nagrodę-niespodziankę.
    • Na najmłodszych czeka też bajkowe mini-kino, w którym dzieci obejrzą wesołe przygody swoich ukochanych bohaterów, oraz jedyny taki blue-wizaż, specjalne miejsce, w którym makijażyści przemienią dzieci w Smerfowych Bohaterów.
  • Podczas imprez dzieci będą miały niepowtarzalną okazję spotkać się i przybić piątkę z… samymi Smerfami, z którymi zrobią sobie także pamiątkowe zdjęcia. Animatorzy wystąpią w aż pięciu specjalnie sprowadzonych do Polski kostiumach. Dzieci spotkają się z Papą Smerfem, Łasuchem, Smerfetką, Osiłkiem i Ważniakiem.
  •  Zapraszamy w godzinach 11:00-18:00.
Data dodania: 21 maja 2017